Our Partners

We work with only the best companies to offer your clients the ultimate customer experience

GET TO KNOW OUR PARTNERS

Just like we do, our partners aim to deliver your clients the best customer experience. Get to know them and feel free to contact us for more information

iCEA Group International

iCEA reprezentuje biznesowe podejście do marketingu stron internetowych. Definiujemy standardy w branży SEO/SEM od 2007 roku, posiadając największy w Polsce dział techniczny składający się z najwyższej klasy specjalistów SEO.

Read more

Swoją usługi oferyjemy poza granicami Polski, działając w całej Europie jak również w Indiach, Kanadzie i USA.

Zaufane.pl

Transakcyjne opinie i oceny są najlepszym narzędziem marketingu online. Z nami zdobędziesz ich najwięcej! W Zaufane.pl pomagamy sklepom internetowym i firmom usługowym zwiększyć sprzedaż dzięki marketingowi opinii.

Read more

W najprostszy dla Ciebie i Twojego klienta sposób zbierzemy transakcyjne opinie i oceny o Twoich produktach, usługach i biznesie.

Taxology

Taxology to zespół specjalistów z różnych dziedzin - księgowych, programistów, konsultantów DDMRP, AMLi doradców podatkowych - świadczących usługi dla branży e-commerce. Celem Taxology jest wsparcie rozwoju e-commerce w Polsce i za granicą.

Read more

Taxology jest liderem branży VAT compliance w Polsce oraz pierwszą firmą w Polsce, która uzyskała status certyfikowanego partnera Amazon SPN w zakresie rozliczeń VAT

EUROCOMMERCE

EUROCOMMERCE to centrum logistyczne z siedzibą w Zielonej Górze, które realizuje dla klientów fulfillment e-commerce. Lokalizacja blisko zachodniej granicy Polski otwiera wiele możliwości! Dzięki niej m.in. przesyłki do Polski i Niemiec dostarczane są w 1 dzień roboczy.

Read more

W zasięgu szybkiej dostawy są też Czechy! Chcesz skalować sprzedaż na zagraniczne rynki? To najlepszy partner

Tracey

Tracey offers data-driven solutions to online merchants that enable them to drive an enhanced post-purchase customer experience. Amongst these solutions are near real-time shipment tracking, customer service automation, and carrier performance reporting and benchmarking.

Should we be partners? Get in touch!

Over 500 top brands rely on Salesupply

Contact Us

Contact Us